O spoločnosti Acctive

Projektovať nehnuteľnosti som začal ako živnostník ešte v 2007. Počet mojich zákazníkov dramaticky rástol – a rastie ďalej 😉 – nielen vďaka mojej odbornosti ale aj maximálnej snahe vyhovieť každému klientovi. Mnohým zákazníkom som pomáhal nielen pri projektovaní ich bývania, ale aj vo fáze samotnej výstavby. Až toho začalo byť tak veľa, že na udržanie kvality som potreboval mať pri sebe viac rúk aj hláv. Preto sme založili spoločnosť Acctive design s.r.o., ktorá sa už okrem projektovania zaoberá aj výstavbou nehnuteľností.

„Mojim cieľom je posúvať kvalitu bývania a tým aj života na vyššiu úroveň. Pri práci sa obklopujem ľuďmi s rovnakými hodnotami. Preto viem zaručiť maximálnu kvalitu v každom detaile našich projektov, či stavieb.“

Ján Tatarka, majiteľ ACCTIVE

Špecializujeme sa na projektovanie rodinných domov, ale za roky pôsobenia na trhu sme pre klientov navrhli množstvo ďalších projektov: dvojdomy a trojdomy, radové zástavby, bytové domy, polyfunkčné budovy, priemyselné haly, chaty, farské úrady, benzínové pumpy a iné nehnuteľnosti.
Viac o našich službách.

Neustále sa snažíme, aby bol náš zákazník spokojný a jeho projekt nadčasový, funkčný a šitý na mieru presne pre jeho potreby.

Kancelárie máme v Trnave a Bratislave, ale projektovali sme už domy pri Banskej Bystrici, Prešove, ba aj v Rakúsku či Maďarsku.

Pridaná hodnota našich partnerov

ytongNa každú stavbu príde zástupca spoločnosti YTONG, ktorá je lídrom na trhu pórobetónových stavebných výrobkov, vykoná technický dozor a skontroluje, či boli dodržané technické a profesné postupy pri zabudovávaní týchto výrobkov do stavby.

Wienerberger logoNa každú stavbu príde zástupca spoločnosti Wienerberger, ktorá je lídrom na trhu tehlárenských výrobkov, a určí správny technický postup murovania stien.

Na našich stavbách používame najkvalitnejšie materiály na výstavbu stien